Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen iskolába tanuljak tovább?

Milyen iskolába tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Még csak 13 vagyok de már nagyon foglalkoztat a pályaválasztás.Matekból,fizikából,kémiából,magyar nyelvből és irodalomból jó vagyok(4-5)de a technika nem megy(3-as vagyok)mert csúnyán csinálom a műszaki rajzot(mérnök ugrott).Milyen gimibe menjek tanulni?A kecskeméti Bolyai János gimi jó matek tagozatra jelentkeznék.Amúgy nehéz a matektagozat?
2014. júl. 11. 21:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek ment a zöld kéz kivéve az 1-nek
2014. júl. 12. 20:52
 12/17 anonim ***** válasza:
69%

Egy személy voltam végig.:)

A tanulókat még nem tudom, mert ugye még csak most fogok beiratkozni, a koleszban pedig megkérdezték, hogy ismerek-e már valakit a leendő osztályomból, mondtam hogy nem, mert ott igyekeznek úgy összeállítani a szobarendet, hogy osztálytársak kerüljenek egy szobába. A jó tanulók 6-ig kapnak kimenőt egyébként, és...És...Mit is akartam...Memória...Ja. Ugye a heti 5 tesi..Általában délután szoktak lenni, viszont ha igazolásod van valamilyen hivatalos edzőtől, hogy sportolsz valamit, akkor a délutáni testnevelés órák alól felmentenek, valamint ha az iskola röplabda csapatában játszol, akkor sem kell bejárnod.De ezzel már eléggé eltértem a kérdésedtől.

2014. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Akkor jó gimi,majd írd le milyen.Ha végig 1 személy voltál akkor sok zöld kezecskét kaptál XD
2014. júl. 12. 21:24
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
Pedig a piros-zöld nyomkodás helyett, ha továbbtanulási terveid vannak, inkább meg kellene tanulnod írni!!!
2014. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Utolsó, nyáron tanuljanak a 'bukott diákok'. Legalábbis általános iskolában szerintem elég nekik.:D

A másik pedig az, hogy kerültek már be gimibe olyan diákok is, akiknek sokkal rosszabb a helyesírásuk.

2014. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Helyesírási hiba?Én csak mondattanit találtam:(

Akkor megyek másolok az egri csillagokból 3 oldalt.Oké?

2014. júl. 15. 07:33
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, én is csak mondattanit találtam.
2014. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!