Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok gépírás gyakorlásában...

Tudtok gépírás gyakorlásában segíteni?

Figyelt kérdés

Olyan gyakorlatok kellenének amibe leginkább a két-két párosítást gyakorlom...


., öü tr vb óú


ugyanis ezeket tévesztem a leggyakrabban...


Minden segítőkész kommentet köszönök!



2014. júl. 12. 16:34
 1/3 anonim válasza:

Vannak gépírást oktató könyvek (minket olyanból tanítottak) abban adnak ilyenre példa sorokat, a neten is van ilyen szerintem.

Meg te magad is írod hogy mi okozza a problémát. Leülsz a géphez, magad mellé teszed a stoppert, és méred hogy 5 perc alatt mennyit tudsz leírni ezekből a párosításokból hibátlanul. És menni fog, mert begyakorlod.

De: gépelni szövegeket fogsz, nem párosításokat később. Én szövegeken is gyakorolnék a helyedben :)

2014. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen vannak gépírást oktató könyvek, de az nekem csak könyvtári volt, ezért vissza kellett adni...


szöveget is gyakorlok, s legtöbbször ezek a hibáim vannak...

tehát azért írtam ilyen párosításokba, mert ó helyet álltalában ú-t írok s így forditva illetve az összes fent említett párral...


Hozzászólásodat köszönöm!

2014. júl. 12. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt tudom neked ajánlani gyakorláshoz.


[link]


Itt minden párosítást, könnyűt, nehezet megtalálsz.


Remélem, sokat fog segíteni neked.


Üdv: Ági

2014. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!