Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam Irodalomból, és...

Megbuktam Irodalomból, és Matekamtikából. Hogyan zajlik egy pótvizsga?

Figyelt kérdés

Szörnyen szégyenlem magam. Irodalomból azt hittem, hogy meglesz a 2-es, csak vétettem egy pici hibát az utolsó dolgozatban, emiatt pont nem lett meg. :(

Hogyan zajlanak a pótvizsgák?

Mindkettőből kell szóbeliznem, és írásbeliznem is?


2014. júl. 13. 17:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Matekból csak írásbeli van (ha jól sikerül)

Akkor kell csak szóbelizni, ha az írásbeli nem ér el bizonyos százalékot

2016. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Sok idő eltelt azóta hogy ezt kiírtam, de tippet adok azoknak akik esetleg pótvizsgáznak:

Nem éri meg. Én egész nyáron tanultam, az irodalom egész szép eredménnyel sikerült, azonban a matek 1,5 pont híján bukott el (írásbeli). Természetesen szóbelire lehetőség nem volt, a matektanárom adta kezembe az eredményt, mosolyogva. :)

Ugyanott tanulok, ugyanolyan szakos osztályban, a volt osztályommal és a jelenlegivel is jóban vagyok. Ha több, vagy komolyabb tantárgyból buktok, inkább bulizzátok át a nyarat, és ne foglalkozzatok vele, az az egy év úgyis megtérül.

2017. jan. 12. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!