Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű infóra való...

Emelt szintű infóra való programozói tudást mennyi idő kb megtanulni? Melyik nyelvet kéne először?

Figyelt kérdés
Ha lehet, valami oldalt tudtok adni még ahol neki tudnék állni? Gimnáziumom 0 programozást tanít...

2014. júl. 13. 23:06
 1/2 anonim válasza:

python

youtube

2014. júl. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem az érettségihez szükséges programozói tudás az a dolognak a legeslegeleje. Tulajdonképpen csak beolvasás, kiírás, és egy kis algoritmizálás. A nyelv szereintem teljesen mindegy, illetve abból a szempontból nem, hogy utána melyiket tudod hasznosítani. Én Pascallal kezdtem, de megutáltam, mert már nagyon körülményes, aztán Java és ezt a nyelvet nagyon is tudom ajánlani, később jött egy kis c++ de a Java után már rosszabbnak tűnik... szóval én maradok a Javanál... és hogy hol tudod megtanulni? Hát a net tele van totorialokkal, ha van megfelelő szintű angol nyelvtudásod, akkor a világ kinyílik előtted... ha nincs, akkor kevesebb lehetőség, de még magyarul is lehet eleget találni.... :)

2014. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!