Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok valakinek, aki még SEMMILYEN programozói elősimerettel nem rendelkezik és a Java-t szeretné megtanulni?

Figyelt kérdés
0 programozói előképzettséggel milyen könyvet javasolnátok Java programozás elsajátítása céljából? Találtam egyet: Rogers Cadenhead - Tanuljuk meg a Java programozási nyelvet 24 óra alatt, ez szerintetek jó ilyen célra? Nagyon fontos, hogy SEMMILYEN programozói előismeretet nem szabad feltételezni! Tehát "totál kezdőknek" milyen Java könyv ajánlott?

2012. aug. 16. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Agyhullám - Java
2012. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Angster Erzsébet: Objektumorientált Tervezés és Programozás JAVA I. és II. Kötet


Ezt ajánljátok, vagy ez esetleg "túl sok" egy kezdőnek?

2012. aug. 16. 11:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Első voltam. Azt a könyvet felejtsd el, mert egy k**** nagy baromság az egész, bele se érdemes olvasni, se kezdőnek se haladónak. Hidd el sajnos olvastam, és többet árt mint használ...
2012. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a választ. Az agyhullámost egyébként én is láttam már több boltban is, tetszett leírás alapján is, csakhát egy tényleges kokk (azaz 0 előismeret) szint mellett önállóan nem merek könyvet venni, mert szívtam már meg így. Sajnos a legtöbb könyv igenis épít előképzettségre és előzetes tudásra.
2012. aug. 16. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg ha már kis képzettséged lesz, akkor még jöhet ez: [link]


Nagyon jó könyv, bár 0 tudással lehet kicsit sok lenne még.

2012. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt van pár írás az alapoktól kezdve, viszont nagy részletességgel nem megy bele. Szerintem nézd meg, de megtanulni nem fogod belőle teljesen, legfeljebb az alapokat és az OOP-t.

[link]

2012. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!