Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igényelhetek majd valamiféle...

Igényelhetek majd valamiféle ösztöndíjat, támogatást?

Figyelt kérdés
Most megyek egyetemre, sosem voltam államilag támogatott, egy tesóm van, mindenki egészséges, a szüleim pedig, ha kevés pénzért is, de dolgoznak. 100 km-re van a lakóhelyen az egyetemtől tehát, bejárni nyilván nem tudok. Albérletben fogok lakni, egyedül, tudom, nem ez a leggazdaságosabb.. Rá leszek szorulva arra, hogy diákhitelből próbáljam fenntartani magam, de jó lenne ha azért kapnék valamit, hogy anyáéknak minél kevesebbet kelljen fizetniük. Mivel sosem voltam úgymond hátrányos helyzetű, foggalmam sincs, hogy ez hogy működik. A válaszokat előre is köszönöm!
2014. júl. 15. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom, hogy a felvételizőknek az első félévben nem adnak ösztöndíjat. Később viszont a tanulmányi eredmény alapján az államis hallgatók kaphatnak ösztöndíjat.

Milyen szakra felvételizel? Bejutsz államis helyre?

2014. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Általános orvosira és igen, államilag támogatottan.
2014. júl. 16. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! :) első válaszoló vagyok


Ezt találtam az ösztöndíjakról:

[link]

2014. júl. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!