Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus budai campus (Szarvas...

Corvinus budai campus (Szarvas) gólyatábor tényleg olyan rossz mint mondják? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem volna menni gt-be jókat bulizni ismerősöket találni meg ilyenek de mondták hogy szinte az egész idő arról szól hogy nem is itatnak mint más gt-ban és végig csak dolgozni kell kapálni, ásni, locsolni meg satöbbi.Előre is köszi a segitséget!

2014. júl. 16. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Amint láthatod, a '86-os eltés táborban még volt egy kis mezőgazdasági munka is, de onnantól szerintem mindegyikben a szokásos ismerkedős játékok mennek, és az itatás. Szerintem csak rémhíreket terjesztenek róla. (Kivéve, hogy a BME-VIK-ében azokat meg is valósítják :) )

2014. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szégyelld magad... te komolyan egyetemre jelentkeztél, és még fel is vettek? Hát nem tudtad, hogy a munka nemesít és összekovácsolja az embereket? Igen, dolgozni kell, pontosan! Hat napból hármon kihúzol dolgozni, sőt, korán felkeltenek! Napi 2 órát alszol és már örülhetsz. Rengeteg havert/ismerőst (és ha nagyon ugrálsz, ellenséget) lehet találni, piálás és buli is van bőven. Ha zavar a kis munka, nincs keresnivalód a Budai Campuson!
2014. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja igen, az kimaradt, hogy abszolút nem egész nap "dolgozol".
2014. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!