Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét alatt minél több kilótól...

2 hét alatt minél több kilótól szeretnék megszabadulni tartósan. Minden ötlet érdekel. Mit ajánlassz?

Figyelt kérdés

Nem az a célom, hogy 2 hét alatt 10kg-ot fogyjak, aztán utána 15 jöjjön vissza. Egészségesen és tartósan szeretnék fogyni minél többet. Nincs célkitűzés, hogy mennyit, amennyit sikerül.

Minden ötlet érdekel. Diéták, tisztítókúrák, ami csak eszetekbe jut. Mellette persze rendesen heti 3-4x sport, ez egyértelmű.


20éves vagyok 173cm és 65kg. Szerintetek mennyit sikerülhet fogynom? És mennyit kellene?


Előre is köszi :)


2013. nov. 22. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos 2 hét alatt nem lehet tartós és jelentős eredményt elérni. Ha csodadiétákba meg tiszítókúrákba kezdesz, az a súlyodban hozhat eredményt (bár az leginkább csak vízveszteség lesz, ami vissza is jön), de ha tartósan fogynál, akkor ne hetekben, hanem hónapokban gondolkozz, és ne fogyókúrában, hanem életmódváltásban. Tartós eredményt máshogyan nem lehet elérni.
2013. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az életmód váltás már folyamatban van. Elkezdtem rendesen sportolni, figyelek a folyadékbevitelre, a kajálásra, leszoktam az energiaitalról is :)

Csak 2 hétre kiment a párom külföldre dolgozni, és szeretném meglepni, mikor visszajön. Ha 2-3kilót sikerülne leadni, az már nagyon jó lenne.

Mindenféle léböjtkúra vagy méregtelenítés, bármi szóba jöhet :)

2013. nov. 22. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!