Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elképzelhető szerintetek,...

Elképzelhető szerintetek, hogy a terápia lezárás után is kapcsolatot tarts fent a pszichológussal?

Figyelt kérdés
Van erre példa? Vagy ez szakmailag nem megengedhető? Azért kérdezem, mert én lezártam egy terápiát, de még néha írok neki, de nem ír vissza.Próbáltam hívni, hogy beszéljük meg, de nem veszi fel a telefont és vissza sem hív. Ezt nagyon a szívemre veszem, és nem értem miért csinálja ezt. Teljesen kiborít.
2014. jún. 26. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Tb támogatott volt?

Abszolút nem jellemző hozzáállás, felelősségteljesek szoktak lenni.

Illene megkérdeznie, hogy nem vagy-e

krízishelyzetben. - Utána nyugodt lelkiismerettel,

egyértelműen lerázhatna.

"Vigyél új beutalót, ha ismét szükséged van a segítségére." - Kb. így tudják elszámolni az OEP felé a költségeket.


Szakmailag lehetne olyan BNO kódot adni, amivel pl. 1 éves kontroll indokolt lehetne. - Ennyi emberségből beleférhetne a túlterhelt rendszerükbe.


(Magánpraxisban komoly és i s m e r t e t e t t ok nélkül, elképzelhetetlennek tartom ezt a hozzáállást, nyilván nem a bevételének az ellensége.)

2014. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
magán volt, de megszűnt a praxisa és ajánlott mást maga helyett egyébként, csak még nem volt bizodalmam az új emberhez
2014. jún. 26. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ismertetett indok, sajnos megvolt.

Nagyon, túlságosan következetes, nem tesz kivételt.


Hasonlótól parázok én is, hogy az imádott dokim nem fogad többet.

2014. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nem túl jó érzés, pedig néha úgy érzem nem tudok élni nélküle.

Most fogok másik emberrel próbálkozni, hátha segít oldani a kialakult helyzetet.

2014. jún. 26. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:

megszűnt a praxisa = nem dolgozik már

Te egy munka voltál neki, nem a gyereke, vagy a legjobb haverja, ő abbahagyta a munkát, tehát egyszerűen nincs már köze hozzád.

2014. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 4-es válaszod tök beteg, és valószinű a pszichológusod is jó nagy kárt tett benned !
2016. szept. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!