Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az F-fel jelölt felnőttképzési...

Az F-fel jelölt felnőttképzési szakoknál, csak az a követelmény, hogy legyen érettségi? (nem számítanak az érettségi eredmények? )

Figyelt kérdés
Tehát nem két, vagy három érettségi tantárgy százaléka határozza meg a felvételt?! Ha nem, akkor hogyan történik a felvétel, mi alapján vesznek fel? Vagy általában mindenkit felvesznek ezekre a szakokra?
2010. jan. 9. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott gyakorlatilag bármilyen szakra bármilyen 2 tárgyat elfogadnak, tehát számít, de teljesen mind1 mi az. Mindenki azzal fog jönni, hogy számít az eredmény, igen elméletben számít, gyakorlatban még nem láttam olyan felsőfokú képzést (ott most erre gondolok, amit te írsz nem az egyetemekre stb), ahol a minimumponthatárnál többet kellene elérni.
2010. jan. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez kimaradt, az F az nem "felsőfokú szakmai"? vagy nem tudom hogy mondják, ilyen okj-s csak kicsit erősebb, mert egyetemeken , fősulikon tanulod. Szerintem a felnőttképzés az más tészta, munkaügynél tovább képeznek.
2010. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen erre, az egyetemeken és fősulikon oktatott, 4.szintű, felsőfokú, OKJ-s szakmákra gondolok!
2010. jan. 9. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Felsőfokú szakképzés
2013. szept. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindig két tárgy eredménye számít bele

a "pontokba"-

2013. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!