Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább az OKJ-val?

Tauriel20 kérdése:

Hogyan tovább az OKJ-val?

Figyelt kérdés

Tavaly júniusban érettségiztem le. A négy éves gimit egy éves csúszással végeztem, mert öt éves angol előkészítő (nulladik) megkezdése után egy évvel átmentem rajz szakra, ahova osztályozóval vettek át, azaz a tizediket újra kellett járnom, mert az elősző suliban nem tanítottak művészettörténetet. Tavaly megkezdtem tanulmányaimat egy vendéglátós iskolában, ahol sajnos túl nagy vola a követelmény, így osztály ismétlésre köteleztek. 21 leszek most augusztusban, és érdekelne, hogy tudtok-e olyan sulit, illetve OKJ-s képzést, amit még ingyen, felnőtt képzésben eltudnék végezni, remélhetőleg Budapesten. Tavaly már volt abból probléma, hogy nem vettek át egy másik suliba, mert hogy nem végezném el a két éves szakmát 21 éves kor alatt, de mint kiderült, ez a szabály nem vonatkozik arra, aki folyamatosan tanult, és nem volt magántanuló vagy nem ment el szülni, illetve nem ismételt osztályt. KÉRLEK, SEGÍTSETEK.

Előre is köszönöm!



2014. júl. 21. 19:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!