Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik idén májusban fognak...

Akik idén májusban fognak érettségizni azok már elkezdtek tanulni rá?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor mit,és mennyit?
2010. jan. 9. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

januar van... persze, hogy elkezdtem.

Mar kidolgoztam a magyar teteleimet, nehany tortenelem maradt hatra, idegennyelvbol mar megvan az erettsegim.Valasztottra meg nem tetelezek, csak az ajanlott olvasmanyokon ragom at magam. Napi egy-ket ora alatt meg lehet irni 1-1 tetelt, kidolgozni a temakoroket.

Ezek mellett meg boven marad ido a hazifeladatra is.

2010. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első: Minden rajta van a neten, miért magadtól írod? Pl. én emelt töri tételeket mind a netről nyomtattam.
2010. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én még nem kezdtem el semmit. annyi, hogy matekból idén már ismétlünk, és így írok leckét. a választottat (kémia) már tavaly megcsináltam, az angolt meg ősszel...majd valamikor biztos elkezdem...
2010. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

(elso vagyok)

Ha magamtol irom, akkor utana jarok, hozza olvasok, tehat tanulok mar azzal is, ezzel szemben ha masolnam, akkor nem maradna meg ugy es esetleg kevesebb informaciohoz jutnek(:

es sikerelmenyt is okoz, ha en irom mamgamnak

2010. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is magam dolgoztam ki a tételeket, a 4 év során vett anyagokból, mivel feltételeztem, hogy a tanárom arra kíváncsi, amit leadott, nem arra, amit kinyomtattam netről. Bejött. :)
2010. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még 2006-ban kidolgoztam magamnak az összes tételt, szépen kinyomtattam. Ez 80 tétel volt: irodalom, nyelvtan, történelem, olasz nyelv. A 40 db földrajz tételre már nem volt erőm és időm, ezeket letöltöttem az internetről. Szeptembertől folyamatosan dolgoztam ki a tételet, így elkészültem velük.

Az írásbeli érettségire külön nem tanultam, azzal a tudással mentem oda, amit legfőképp az utolsó évben szereztem meg. Mindenem 4-es, 5-ös lett.

A szóbelire már megtanuétam az általam összeállított tételeket, naponta 5 db-ot, így 1 hónap alatt tökéletesen fel tudtam készülni a vizsgára.

2010. jan. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!