Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyugtassatok meg hogy így fel...

Nyugtassatok meg hogy így fel fognak venni?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el kicsit idegeskedni, eddig nem izgultam.


Első helyen SZE-kereskedelem és marketing szakra jelentkeztem, állami ösztöndíjas formában.

A szóbeli érttségi után feltöltöttem az érettségi bizonyítványomat és a bizonyítványom hiányzó oldalát (végzős bizonyítvány). A felvi ki is írta hogy 'feldolgozva', és kiszámolta a pontomat, ami 456 pont (én is ennyit számoltam).


Ide központilag húzott ponthatár van, ami 449 pont.


Szóval így biztos lehetek magamban? Tuti hogy így felvesznek?


2014. júl. 24. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a központi ponthatár, csökkenhet (amúgy idén biztos nem fog) arra viszont szabály van, hogy nem növekedhet. ''egyes diákokat érzékenyen érintene,, szóval megnyugtatlak, fel fognak venni :) de azért izgulj ha gondolod
2014. júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1000%, hogy felvesznek. :-)
2014. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
grat :)
2014. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!