Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pécsi kollégiumokról vélemények?

Pécsi kollégiumokról vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Milyenek a pécsi egyetem kollégiumai? Média-kommunikációt fogok hallgatni a bölcsészkaron, vagy az Illyés Gyula karon, ha minden igaz... Budapest tőszomszédságában élek, tesóm nincs, szüleim átlagosan keresnek, és háromszázhatvan pontom van. Fő szempontjaim/elvárásaim a kolesszal kapcsolatban: ne legyen túlszúfolt, ne legyen nagyon lepukkant, ha el akarok vonulni egy kicsit, el tudjak, tudjak aludni minimum olyan hét órát naponta. Nagyjából ezek volnának a vágyaim, szóval ezek alapján ti melyik koleszt ajánljátok? Vagy úgy általában szerintetek milyen az ottani kolis élet?

2014. júl. 24. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de azt ugye tudod, hogy kommédián központilag meghatározott ponthatár van?


[link]


455 pont a ponthatár, szóval 360 ponttal esélyed sincs. Hacsak nem írtad el...


Nem jelöltél meg másik szakot?

2014. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szívesen segítek,bár a pontjaid alapján nem vesznek fel..büfére minek menni ? örülj neki,hogy nem sikerül
2014. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Szántó és az Univ kolit tudom ajánlani. Én szántós voltam, amikor kezdtem, akkor adták át felújítás után. Vannak tanszobák, oda el tudsz vonulni tanulni, vagy egyedül lenni. Egy szobában 2en vagytok, a blokkban pedig négyen, ez azt jelenti, hogy 4en osztoztok a fürdőn, wc-n a hűtőn és a főzőlapokon :) Nagyon jó hely, csak ajánlani tudom. Biciklitároló és mosási lehetőség is van.
2014. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!