Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esélyem állami támogatott...

Van esélyem állami támogatott szakra átkerülni?

Figyelt kérdés
Felvettek a BGF-KVIK turizmus-vendéglátás szakjára, csak az a gond, hogy költségtérítésesen, pedig meglett volna a pontszámom az állami támogatott szakra. Ez van, elcsesztem a jelentkezésnél. Hogyan lehetne elérni, hogy állami támogatott szakon tanulhassak? Át lehet iratkozni? Valamiféle kérvénnyel meg lehet oldani? Megéri lehúzni egy évet, ha költségtérítésesen nem akarom végigcsinálni? Nem akarok fizetni, ha ingyen is tanulhatnék, viszont senki egy büdös szót nem szólt arról, hogy pontosan hogyan is kell jelentkezni felsőoktatásba, így el is csesztem szépen. Bármilyen ötlet érdekel!

2014. júl. 24. 20:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
"Nem akarok fizetni" - akkor miért volt megjelölve költségtérítéses képzés?
2014. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak : Már leírtam korábban, hogy egész egyszerűen félreértettem a szakokat. Azt hittem, hogy állami szakra úgy lehet bekerülni, hogy megjelölölük egy szakot, és ha megvan egy bizonyos pontszám, akkor az állam támogatni fogja a tanulmányaimat.
2014. júl. 25. 11:48
 13/14 anonim ***** válasza:
61%
hát nem akarok beleszólni, de ez nem figyelmetlenség, hanem a hülyeségnek a netovábbja... 100% h a felvételi tájékoztatót nem olvastátok végig gyerekek :D
2014. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ANA-állami

ANK-önköltséges

te nyilván ank-t jelöltél meg. Tényleg, elolvastad a tájékoztatót? Jelmagyarázat is van a honlapon...

2014. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!