Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha szociális alapon nem...

Ha szociális alapon nem kerülök be a választott kollégiumomba, akkor még mehetek másikba?

Figyelt kérdés

Valószínűleg nem fogok bekerülni koliba első félévben az egyetemen. Nem szeretnék albérletben, teljesen elszigetelten lakni. Sok embert akarok megismerni, amihez jó lenne már első félévtől koliban lakni, meg ugye ott segítik is egymást..

Vannak még más karok kollégiumai, ahol kis mennyiségben, de megtalálható az én karomról valók is. Ha a saját karom kolijába nem vesznek fel, akkor még másikba van esélyem, vagy onnantól már lőttek az egésznek?


2014. júl. 25. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt mi nem tudhatjuk. Még újak vagytok elő-gólyák, de azt meg kell értenetek, hogy ezek a szabályok egyetemenként eltérőek. Főleg, hogy egyetemet sem írtál.


Én pl. a kérdést sem tudom értelmezni, mert nálunk nem volt ilyen, hogy az "én karom kollégiuma" mert mindenki egyben volt...

2014. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!