Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Váci Mihály kollégium jelentke...

Váci Mihály kollégium jelentkezéssel kapcsolatban néhány infó? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ma küldtem fel postán a jelentkezésem, és arra lennék kíváncsi, hogy felesleges már ilyenkor július végén jelentkezni, vagy van még ott hely?

2014. júl. 25. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem késő...egyetemek esetében augusztus közepéig lehet jelentkezni, szóval szerintem még itt sem késtél el..viszont a helyet nem jelentkezési sorrend alapján osztják, hanem hogy ki mennyire rászorult...egyébként kirándulások alkalmával voltam már többször is a váciban...hát remélem mégegyszer nem vet arra a sors
2014. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok ha ez számít. Érdekes, én eddig azt hallottam/olvastam, hogy egész jó hely.
2014. júl. 25. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért voltam egy annál rosszabb koliban is...nem vagyok benne biztos, hogy egyről beszélünk, de én csak egy vácit ismerek pesten...de az vigasztaljon, hogy nem pesten lakom, és nem is ismerem nagyon a várost:)
2014. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem az vigasztalna, ha kapnám a levelet, hogy felvettek.:)
2014. júl. 27. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!