Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miskolci Egyetem E1-E6 kollégi...

Miskolci Egyetem E1-E6 kollégiumok között mi a különbség?

Figyelt kérdés

E1-es kolesz havi 11000 forint, E2-E6-ig havi 9000, mivel jobb az E1-es? E2-E6-ig meg akkor ugyanaz nagyjából, ha már ugyanannyiba kerül?


Valamelyiknél van saját zuhanyzó? Mert annak nagyon örülnék, ha az nem közös lenne, hanem külön a szobának.

Ezen kívül még örülnék, ha nem 4 ágyas szobába kerülnék, az soknak tűnik, így melyiket lenne érdemes választanom?



2014. júl. 26. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2014. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Minkét linket már láttam korábban, innen is tudtam az árakat, de gyakorlatilag semmit sem írnak.

Képeken sem látszódik sok minden, pl. E2-es koleszba valahol csak 2 ágy látszódik, valahol már 4 (de ez nem is olyan fontos).

E1 koleszba nagyon úgy tűnik, hogy a szobának saját fürdőszobája van, de sehol sem írják, képeken meg lehet csak rosszul látszódik, szóval ha valaki volt már ott koleszos és meg tudja mondani az ilyen dolgokat, az jobb lenne.

2014. júl. 26. 10:49
 3/12 bamboochatheone ***** válasza:
E1-es koliba négy főnek van egy zuhanyzó és egy kisebb konyha is. Ez úgy van hogy középen van a zuhany meg a konyha és két oldalt vannak a lakóterek(2-2 ágy). E2-E6ba pedig van szintenként hat zuhany(3 női-3 férfi), négy WC meg egy nagy konyha. A keleti oldalon négyágyas szobák vannak saját hűtővel, a déli oldalon pedig kétágyasok szintén saját hűtővel. A kétágyasokat nem valószínű hogy megkapod mert az főként pároknak és idősebb hallgatóknak van fenntartva. Én a kettesbe voltam, imádtam.:D Milyen szakra jársz/vettek fel?
2014. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nekem ezek alapján az E1-es koli jobban hangzik, de végülis túl nagy különbség nincs, gondolom az embereken múlik, hogy majd mennyire tetszik.

GÉIK-re vettek fel mérnökinformatika szakra.

2014. júl. 27. 17:48
 5/12 bamboochatheone ***** válasza:
Akkor ajánlott a kettes koli. Abban laknak a GÉIK-esek nagy része. Eleinte én is az E1-be akartam kerülni de a kettes sokkal jobb volt.:D
2014. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Leginkább a közös, szintenkénti zuhany zavarna az E2-es koliba, nem gáz az? Alapból nem szeretek mások előtt meztelenül járkálni (és képek alapján úgy tűnik, hogy ezt nem nagyon lehetne megúszni a zuhanyzóban), meg azért csak jobban tetszik az a tudat, hogy rajtam kívül max 3-an használják a WC-t és a zuhanyzót, mint az egész emelet.
2014. júl. 27. 23:24
 7/12 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: mégis mitől jobb vagy rosszabb egy koli? A társaság, vagy épp a kolesz felszereltsége/állapota miatt?
2014. júl. 27. 23:25
 8/12 bamboochatheone ***** válasza:
A koleszok jó állapotban vannak. Maga a társaság adja meg az egyetemi kolik hangulatát.
2014. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a kettes kolival az a baj, hogy ott a kettes klub, és elég hangos.. több ismerősöm is ezért már kiköltözött onnan át az Uniba :)

én az E/1-be lakom, de ez nekem már néha túl csöndes :D

2014. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ma azt hallottam, hogy első évesek nem dönthetnek arról, hogy melyik épületbe kerülnek, hanem karonként helyezik el őket, ez igaz?

Mert akkor amúgy sincs túl nagy beleszólásom, ha meg nem tetszene akkor majd jövőre tudok csak átmenni.

2014. aug. 5. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!