Szegedi kollégiumok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ahhoz kérnék pár tanácsot, hogy melyik koleszt válasszam. Van ugye a Károlyi, amiről hallottam mindenfélét, hideget is meleget is... Őszintén szólva nem szerettem belé, ha egy mód van rá, talán máshová szívesebben... A Móráról azt hallottam, hogy király meg minden, csak iszonyat nehéz bekerülni. Az öthalmi diáklakásokról is jókat hallottam, azon kívül, hogy az Isten háta mögött van, ami nálam egyértelműen hátrány. Van még ugye a Hermann meg az Eötvös, amiről viszont szintén azt hallottam, mint a Móráról. Marad a Hermann, amiről viszont még alig hallottam valamit. Bölcsész leszek, ha minden igaz, háromszázhatvan pontom van, sporteredményem nincs, szüleim pedig átlagosan keresnek, testvérem nincs, nagyjából a felsőközéposztály alján vagyunk társadalmilag és közvetlenül Budapest mellett lakunk. Szóval ez lenne a szociális hátterem, és amit fel tudok mutatni egy felvételinél. Fontos szempontjaim: legyen azért közösségi élet, de mondjuk drograzziák ne nagyon... Nem kell különösebben "nyugisnak" lennie, de tudjak aludni naponta mondjuk minimum hét órát. Ha tanulni akarok/csöndet akarok tudjak hova elvonulni, ahol nem zargatnak. És van még kettő gitárom is, plusz egy erősítő, amikért a szívem szakadna meg, ha itthon kéne hagynom... Lehet, hogy túl nagyok az elvárásaim, nem tudom, de ezek alapján ti melyiket javasolnátok? Köszönöm!

2014. júl. 21. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én nem biomérnök leszek, legalábbis reményeim szerint... :D
2014. júl. 22. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Teleki Blankát tudnám ajánlani...világi jó kollégium
2014. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, h nem biomérnök leszel, de a Hermanról írtam hosszan, és azt te is tudod, hogy oda felvesznek nem TTIK-ásokat is. :)
2014. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a Teleki Blanka nem karközi kollégium..egy BTK-s nem jelentkezhet oda. amugy ide irtam válaszokat.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

2014. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!