Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg az...

Hogyan találhatnám meg az egyetemi csoporttársaim?

Figyelt kérdés

Van az uni-plus nevű oldal,ahova regisztráltam,azonban eddig 1 ember van rajtam kivül a csoportban,míg másikban 30 valamennyi.Azt hozzá kell tenni,hogy én levelezőre jelentkeztem,míg a másik csoport a nappalis.Párom szerint ne is várjam,hogy a leendő csoporttársaim regisztrálnak oda,mert általában mindenki aki levelezőre megy az idősebb,dolgozik,gyereke,családja van,én pedig az első diplomámat is így szeretném elvégezni.


Van valakinek ötlete? :)


Egyébként a Semmelweis Egyetem,Egészségtudományi Karán Népegészségügyi ellenőr szakirányon fogok tanulni levelezőn. :)

20/L


2014. júl. 27. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Levelezőre az idősebbek mennek általában. Az uni + -on kívül nem tudsz máshol keresgetni, majd a suliban megismered őket:)
2014. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozz egész nyugodtan a nappalis csoportba. Ugyan azt fogjátok tanulni, szóval segítséget ott is tudsz kérni.
2014. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is az Egészségtudományi Karon fogok tanulni, csak én védőnő szakirányon. Csatlakoztam az uni-plushoz, van is benne 18 ember, de nem merek ráírni egyre sem. :D Várok hátha lesz egy vállalkozó szellemű ember, jó lenne megismerkedni legalább 1 valakivel a szakon, vagy még a karon belül. De nem igazán tudom, mit csináljak. A gólyatáborban biztos megtudnék ismerkedni velük, de mivel tuti belekerül 20 ezerbe nem feltétlenül mennék, aztán nem akarom az évet úgy kezdeni, hogy senkit nem ismerek. :/


Szerintem is csatlakozz a nappalishoz, meg a facebook csoporthoz. Akár a csoportban lévő egy emberrel is felvehetnéd a kapcsolatot.

[link] A hírek résznél megtalálod a facebook csoportot, ha legörgetsz, de gondolom még várnak a csatlakozási kérelem elfogadásával, amíg valami hivatalos tájékoztatást nem küldenek ki.

2014. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!