Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én csalódtam az egyetemben?

Csak én csalódtam az egyetemben?

Figyelt kérdés
Emlékszem tavaly ilyenkor hogy vártam, hogy mehessek, mert érdekelt a szak ahova megyek, kolis is lettem stb. Egy viszonylag erős egyetemre mentem, a szak ma is érdekel, de kb semmit nem tanultam, amit előtte ne tudtam volna, vagy ha mégis, akkor inkább ilyen matematikai számítások, jogi ismeretek, amik lényegében nem kellenek a szakomhoz. És nem tudom az egyetemmel, a szakkal vagy velem van e baj. A társaság meg a légkör tényleg jó, csak éppen a fő cél, a tudás nem akar jönni. Meg ha jön is, inkább autodidakta módon azokból amik engem érdekelnek. Idén erősen gondoltam rá, hogy elkezdek egy másik szakot levelezőn, de belegondolva jobb, hogy nem tettem, mert ott még felszínesebb tudást adhatnak.
2014. júl. 27. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:

nem írod milyen szakon vagy..annak hogy nem érzed a tudást az lehet a köze hogy nem jó szakra iratkoztál be..

Semmi köze a levelezőnek a felszínességhez..sokkal inkább a szakhoz..interdiszciplináris szakok szoktak semmiről sem szólni..

2014. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!