Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy baj, ha...

Szerintetek nagy baj, ha hangos könyv formájában meghallgatom a kötelezőket az elolvasásuk helyett?

Figyelt kérdés
Szeretek olvasni és a jobb fajta kötelezőket el is szoktam, de ebben az évben szárazabbnál szárazabb kötelezőket adtak ki, ezért kitaláltam, hogy inkább hallgatgatom őket pl. buszozás közben.

2014. júl. 27. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Te legalább meg akarod hallgatni és nem az utolsó nap estéjén szenvedsz itt a gyakorin a könyvvel kapcsolatos kérdésekkel. Viszont arra figyelj, hogy könnyen el tud ilyenkor kalandozni a gondolatod, és csak azt veszed észre, hogy két fejezeten túl vagy úgy, hogy nem is tudod, miről szólt (tapasztalat)
2014. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném. A szó elmondva és leírva is ugyanaz a szó, tehát a két módszer között középsulis szempontból nincs különbség. Ha jól sikerül utána felidézned a történetet, idézeteket, akkor teljesen korrekt.
2014. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi baj lenne ezzel?

Teljesen mindegy, hogy olvasol, vagy azt hallgatod, ahogy valaki más olvas, pláne ha sokat utazol, akkor nagyon jól jönnek a hangoskönyvek.

2014. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se, de arra figyelj, amit az első mondott. Bár őszintén szólva, én még olvasás közben is képes vagyok elkalandozni és úgy elővenni a könyvet másnap, hogy ugyanazt a 20 oldalt olvasom el, mint előző nap és csak az utolsó mondatnál ugrik be, hogy hoppá! :-D
2014. júl. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!