Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menjek gólyatáborba? ( nem...

Menjek gólyatáborba? ( nem átlagos kérdés )

Figyelt kérdés
Bipoláris zavarban és személyiségzavarban szenvedek, így menjek gólyatáborba? Nem szedek semmiféle gyógyszert rá, de nem tudom, hogy eltudnának-e vagy eltudnám-e őket viselni a pár nap alatt... Mi legyen?

2014. júl. 27. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben mennék, ha van kedvem, de előtte itthon szólnék a szüleimnek vagy bármelyik barátomnak, hogy bármikor értem tudjanak jönni esetleg, ha úgy érzem, nagyon nem megy. Ezenfelül a gólyatábori csoportvezetőmnek is szólnék, hogy tudja, mi a helyzet. Ezt az információt muszáj bizalmasan kezelnie, ha bárki kérdezné esetleges távozásod esetén, hogy miért, kitalálsz valamit.
2014. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval, ha van kedved, akkor mindenképp menj! :)
2014. júl. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 28. 09:07
 4/5 anonim válasza:
0%

Gimnáziumiba ne, egyetemibe igen.


Saját tapasztalat: Jártam pszichológushoz csak az esetem miatt nem akartak minden könyvet újradolgozni.

Az egyetlen ami úgy ahogy ki tud kezelni az pia.

2014. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Nekem enyhébb zavarom van (ciklotímia), és elmentem gólyatáborba. Nem mondom, hogy életem legeslegfantasztikusabb napjai voltak, de nem volt rossz, szereztem sok hozzám hasonló ismerőst. Szóval fel a fejjel :)
2014. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!