Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatáborba érdemes itthonról...

Gólyatáborba érdemes itthonról vinni piát?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a sárga földig szeretnék lerészegedni, de azért tudjuk miről (is) szól a gólyatábor :D


Vagy ott adnak is és mindenki visz is? Hogy megy? Bocs a hülye kérdésért, de fogalmam sincs:D


(amúgy 18/L és SZOTE gólyatábor)



2014. júl. 26. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges vinni, lesz ott elég, a szervezők gondoskodnak róla.
2014. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk bizonyos feladatokhoz volt, de este a "bárpultnál" lehetett venni, viszont elég drága volt. Így mindenki a közeli kisboltba járt ki feltankolni.
2014. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor inkább ott vegyek szerintetek?
2014. júl. 26. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég változó, hogy mennyit "biztosítanak" a szervezők. Én anno vittem, jól jött az elején vagy pl. az éjszaka közepén, ha nem volt kedvünk kimenni boltba. Szóval én azt mondom, hogy érdemes, de ne raklap számmal.
2014. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!