Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatáborba mennyi költőpénzt...

Gólyatáborba mennyi költőpénzt szoktak vinni?

Figyelt kérdés
Mire kell egyébként a költőpénz? Mármint akaja ára benne van a gólyatábor árában. Piára?:D A válaszokat előre is köszönöm ( most kell félretennem rá a pénzt) !
2014. júl. 12. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom egyetemi tábor. Kaját szoktak adni, de elég sokszor vannak estére büfék. Töményet érdemesebb vinni magaddal, sör 3-500 forint között szokott változni, érdemesebb a magasabbal számolni.
2014. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az árban elég nagy mennyiségű alkohol is benene foglaltatik. Legalábbis nálnuk az esti órákban nem lehetett erre panasz. De azért vettünk saját pénzből is.
2014. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én egy 20ast vinnék magammal.

Vagy többet legfeljebb marad

2014. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha nem feltétlen szeretnék lány létemre a sárga földig részegedni? A 20at kissé soknak találom:D Alapvetően ha csak piára kell a költőpénz, akkor nekem nincs is szükségem túl sok pénzre, csakhogy nem tudom mire 'kell' ott költeni. :) Igazából ezért kérdezem:)
2014. júl. 12. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk semmi büfé nem volt, ahol lehetett volna kaját venni. Amúgy borzasztó volt a kaja, amit kaptunk, még jó, hogy vittem pár csomag kekszet, puffasztott rizst stb. :D nyammogtam belőlük.. de valahogy olyan állapotban voltam, hogy sosem kellett igazán az ennivaló.. :D

Én nálam is kb 20 ezer volt, és ebből összesen csak pár ezret költöttem (piára, többet csak azért nem költöttem, mert meghívtak meg a hökösök öntötték belénk a piát, ha kértük :D). Azért vittem ennyit, mert mindig tartok tőle, hogy ne hogy kevés legyen, és mondom ki tudja mit hoz az élet.. inkább legyen nálam. De két helyre tettem a pénzt, nem egybetartottam. Sajnos az ilyen helyeken nincs garantálva, hogy nem tűnik el semmi, bár hál'Istennek nálunk semmi ilyen nem volt, de azért jobb az óvatosság.

2014. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a gólyatáborban 3 ezret, ha költöttem, de azért vittem többet a biztonság kedvéért. A helyedben kb. 8 ezret vinnék. Többet már csak azért sem, mert tényleg nem túl biztonságos helyeken tárolhatod, a játékoknál meg nem nagyon tudod cipelni mindig magaddal. Amire kellhet: kajára, hiszen ha épp ehetetlen az aznapi kaja nem árthat, ha tudsz venni magadnak vmit a büfében. Innivalóra, ha nem vittél eleget magadnak,márpedig gondolom nem szeretnél több liter vizet hurcolni a bőröndödben odafelé. Piára, ha inni akarsz alkoholt, amiből mint írtad nem sokat szeretnél így túl sok nem is megy majd el rá:)
2014. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!