Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A orvosi egyetemi jegyzeteket/...

A orvosi egyetemi jegyzeteket/tankönyveket meg lehet valahol szerezni?

Figyelt kérdés

10 éve vagyok fogorvos, de csak azért, mert nem vettek fel az orvosira. Most arra gondoltam, hogy bár orvos nem lehettem, de kíváncsi lennék, hogy miket tanulnak és ezért szeretném elolvasni a jegyzeteket, tankönyveket.

Ezeket meg lehet szerezni valahonnan? Mondjuk az internetről? Vagy csak annak adják oda, akit felvettek?


2014. júl. 28. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Facebookon biztos vannak ilyen csoportok, ahol orvosis jegyzeteket/könyveket adják el egymásnak.

Például itt van egy:

[link]

2014. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat ez erdekes, en fogorvos leszek, de a legtobb konyvunk ugyanaz, ugyhogy nem tudom mi erdekel :D anatomia, biofizika, biokemia, elettan, patologia, korelettan, mikrobiologia, gyogyszertan, stb ugyanabbol a konyvbol tanuljuk, ezen kivul mire vagy kivancsi? Nyilvan vannak szaktargyak, borgyogyaszat, szemeszet, nogyogyaszat, ezeket is tanuljuk valamilyen szinten, a konyvet meg megveheted ezek kozul azt, ami erdekel vagy hasznaltan, vagy a medicina/semmelweis konyvesboltban.
2014. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért, a fogorvosi tankönyveidet honnan szerezted? Pontosan ugyanott kell az orvosis könyveket is beszerezni.

Elárulom a titkot: könyvesbolt:D Medicina és Semmelweis kiadó könyvesboltjai.

Vagy könyvtár. Vagy használt könyveket keresel a neten...

De nem hiszem, hogy komoly a kérdés.

2014. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát minden érdekelne még részletesebben, mint ahogy tanultuk. Csak nem voltam benne biztos, hogy ezt bárki meg tudja venni :) Köszi!

2014. júl. 29. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!