Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy megalázott a...

Volt olyan, hogy megalázott a tanárod?

Figyelt kérdés
Leírod, hogy hogyan?
2014. júl. 28. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, Viszont ismerek olyanokat akiket "igen".


3 fajta ember létezik.


1, Akit tényleg megaláztak (nagyon kevés)

2, Akit azért aláztak meg mert bunkó, nagyképű stb. belőlük több van (bár lenne több..)

3, Aki azt hiszi, hogy megalázták, mert nincs humorérzéke.

2014. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer a gimis angoltanárom azt mondta, hogy én vagyok a csoport fekélye, ill. hogy én leszek az egyik szög a koporsóján. Nem is igazán megalázónak éreztem, hanem bántónak.

Tény, hogy nem voltam mintagyerek egyébként, ezt elismerem, de semmivel sem voltam rosszabb, mint a csoport többi tagja. Engem valamiért kiszúrt, és ha a csoportban valaki rendetlenkedett, rám kente. Elég furcsa tanár volt, nulla humorérzékkel.

2014. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általános iskolában a biosz tanárnőnek volt a szokása, hogy beszól mindenért. Ruha, haj, smink, körömlakk stb. Sosem voltam az a rib.nc típus, de 7.-ben gondoltam, hogy a szempillaspirál mellé kihúzom alul a szemeim, természetesen ízlésesen, csak egy picit. Na mikor ezt meglátta, egyből ideges lett és kiküldött hogy azonnal mossam le, meg hogy nem kell rib.ncnak kinézni. Ezt órán, az osztály előtt. Nagyon gáz volt.
2014. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A német tanárom.


Tavaly beszedte a füzeteket, és mikor kiadta mindenkit megdicsért, csak engem illetett ezzel a szöveggel, hogy:


"Olyan az írásod, mint egy idióta kis elsős, és a macska büdös húgyozásának keveréke"


Érdekes mód, mikor a leírtakból írtuk a dolgozatot, csak nekem lett ötös.

2015. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!