Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan értékeled az idei...

Hogyan értékeled az idei érettségiket? Ilyenre számítottál, nehezebb/könnyebb volt, mint eddig? Milyen írásbeli eredményeid vannak? (amiket már a tanárod elárult) Hova szeretnél továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Szerintem a töri érettségi könnyű, a magyar szövegértés része kissé csavaros, de összességében könnyű 90 % felett várom, matek nekem nehéz volt, négyest kaptam. Kémia szintén nehezebb volt mint az eddigiek, de ötöst írtam úgy érzem, biosz szintén nehéz volt. Nem is sikerült úgy ahogy szerettem volna, talán épp hogy 80% lesz, bár emelteztem belőle, ami ugye köztudott, hogy mennyire nehéz.
2011. máj. 16. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
hát nekem annyira nem jött be... még az emelt törit éreztem legkönnyebbnek. magyart is elrontottam, angolt is, matekról ne is beszéljünk... latin az egész jó lett. reméltem hogy jobban sikerülnek de még ott a szóbeli
2011. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a mtekban és a németben nagyot csalódtam. Itthoni tapasztalatok végett számítottam matekól a 80 németből a 90 %-ra és messze rosszabb lett mindkettő. A törivel és magyarral nem volt gond. Az emelt angolt éreztem még kicsit szívatósnak, de túl lehetett élni :)
2011. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!