Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az egyetemi gólyatáborban...

Ha az egyetemi gólyatáborban nem iszok és nem vetkőzök le, akkor hazaküldenek?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok.
2014. júl. 29. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Dehogyis. :D Nem kötelező semmi, és nem fognak érte kinézni vagy csúfolni, de egy gólyatábor jórészt ezekről szól.. buli,ivás,vetkőzős játékok
2014. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem, csak max kicsit kinéznek, nem tartanak majd annyira jófejnek, de ha amúgy sem akarsz haverkodni velük, akkor ez ne is zavarjon.

Ivászatban azért a helyedben részt vennék, persze nem mint az állat, de azért valamennyit csak kéne inni, vetkőzés meg nem mindenhol van, de abba már érthető, ha valaki nem akar részt venni.

Kötelezni nem kötelezhetnek semmire, ha valamit nem akarsz megcsinálni akkor ne csináld meg, max nem lesz rólad olyan jó a véleményük, de ez ne zavarjon.

Azért ha szívatnak (mert ilyenkor megy a szívatás) akkor abba vegyél részt, mert azért ha csak elmész és ülsz akkor semmi értelme az egésznek, de ha valami durva dologról lenne szó, akkor hagyd a francba.

2014. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Haverkodni persze szeretnék, ezzel nincs is gond. De én egyáltalán nem iszok alkoholt. 1-2 napos ismertség után meg nem vetkőzök le.
2014. júl. 29. 18:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem gondold át, hogy megéri e egyáltalán elmenned, nem fogod túlságosan élvezni miközben rajtad kívül mindenki totálon van.
2014. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha vetkőzős játék is lesz, akkor vagy csak pár embert kérnek meg, de annyi mindig van a csoportból, aki magától bevállalja. Vagy olyan játék van, hogy mindenkinek vetkőznie kell, de akkor pedig nem gáz. Nálunk amikor mindenki vetkőzött játék volt, akkor már késő este volt, nem is láttunk kb semmit és nem is foglalkozott senki a másikkal.. amúgy is volt annyi pia a legtöbb emberben, hogy ne emlékezzen erre utólag. :D
2014. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező elmenned, ha egyszer neked nem ezt jelenti a szórakozás, sokan vagyunk így. Mindenki azt mondja, hogy nem fognak kinézni, persze...de igen, kinéznek. Erőltetni viszont tényleg nem fognak semmit. Haverkodni ráérsz később is, nem azon a plusz egy hét ismeretségen fog múlni, hogy össze tudsz-e barátkozni valakivel vagy sem.
2014. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Egyébként ezeket honnan szeditek, hogy minden gólyatábor csak és kizárólag erről szól? Nem mondom, hogy nincs igazságalapja, de túlzásokba estek. Attól is függ, hogy melyik egyetem. A nagyobb egyetemeken, pl. Károli, ELTE vagy Pázmány (ennek már csak vallási mivoltát tekintve is) tapasztalataim szerint egyáltalán nem jellemző.

Viszont ahogy az egyik válaszoló is írta, ha ilyen gátlásos vagy, gondold meg, hogy biztos kell e neked ez a gólyatábor. Azért, hogy szorongj, nem kell szerintem kifizetned 15000+ forintokat. A gólyatáborhoz kell egy egyfajta nyitottság, egészséges mértékű fesztelenség és gátlástalanság. Ez alatt pedig nem az erkölcstelenséget értem.

2014. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

#4-el egyetértek, ha egyáltalán nem iszol, akkor hülyeség elmenni, mert gólyatábor eléggé arról szól.

Egyébként ittál már, voltál már részeg?

18 éves koromig nagy antialkoholista voltam, mert az alkohol íze egyáltalán nem ízlett, de aztán 18. születésnapomon haverok szerveztek egy bulit, "kötelező" voltam inni, és bár ízleni nem ízlett, azért néha nem rossz kicsit bepiálni. Azóta sem lettem alkoholista, nagyon ritkán iszok, csak ha valami nagyobb buli vagy nagyobb alkalom van, de néha azért kell.



#6


"Haverkodni ráérsz később is, nem azon a plusz egy hét ismeretségen fog múlni, hogy össze tudsz-e barátkozni valakivel vagy sem."


Ezzel egyetértek, viszont ez az egy hét megkönnyíti az egészet, mert az egész az ismerkedésre van kihegyezve, ha valaki akarna se tudna nem ismerkedni, míg egyetemen, ahol már nem is az van, hogy 30-an vagytok egy osztályba, és mindig be vagytok zárva egy terembe, ott már azért kicsit nehezebb az ismerkedés, persze emberfüggő.

2014. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Igen hazaküldenek, de előtte máglyán elégetnek...


Honnan veszi mindenki, hogy vetkőzni kell? Elég sok helyen ilyen nincs, vagy ha van is 1-2 ember magára vállalja.

2014. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!