Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a különbség az alapképzés...

Mi a különbség az alapképzés és a felsőoktatási szakképzés között?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A felsőoktatási szakképzés nem ad diplomát, viszont ugyanazokat a tárgyakat tanulod, természetesen kevesebbet, mint alapon, és van esélyed arra, ha szeretnél, hogy a felsőoktatási szakképzés után átmenj alapra, de a már megszerzett krediteket beszámítják.

Én pontosan felsőoktatási szakképzés szakon tanulok. :)

2014. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És még azt elfelejtettem, hogy a felsőoktatási szakképzés 2 éves.
2014. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
46%
felsőoktatási szakképzés egy nagy kamu! minek menne valaki ilyenre, ha az érettségivel egyből lehet alapképzésre menni? csak azok jelentkeznek ilyenekre, akiknek nem elég jók a tanulmányai az alapképzésbe való bekerülésre, bár sok helyen a minimumon vannak a ponthatárok, vagyis szín kettessel is be lehet jutni, az ilyen esetekben pedig a hanyagság lehet az ok, a felsőoktatási szakképzést kevesebb időből és erőfeszítésből lehet teljesíteni, így az ember megnyugtathatja magát, hogy neki is van valamije, de az egész sz*rra sem jó! az alapképzés is csak arra, hogy utána az ember tovább menjen mesterképzésre. szóval a felsőoktatási szakképzés egy lúzerség!
2014. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Kedves utolsó. Érdekesen gondolkozol, de ez részben annak köszönhető, hogy egy hülye idióta vagy. Bár sajnálatosan egy minimálisan is, de igazad van, de nem annyira mint azt te elhiszed magadról.
2014. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én jelenleg végeztem felsőfokú jogi asszisztensként és fel is vettek a helyi bírósághoz dolgozni ;)
2018. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!