Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ELTE kollégiumaiban mennyi...

Az ELTE kollégiumaiban mennyi szokott lenni a ponthatár?

Figyelt kérdés
Tudom, Google a barátom, de erről nem igazán találtam semmit, egy helyen olvastam olyat, hogy elsősöknek 36, felsősöknek 29 pont volt pár éve. Én úgy számoltam, hogy 48 pontot kapok, ezzel van esélyem, hogy felvegyenek a KUK-ba?

2014. júl. 30. 05:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatnám, hogy megválaszoltad a saját kérdésed. Mindig a jelentkezőktől függ a ponthatár, 40 felett én bőven nyugodt lennék, hogy kolis lennék. Szerintem felvesznek első helyre a KUK-ba.
2014. aug. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogyan szedtél össze 48 pontot? :O Tuti bekerülsz.
2014. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy csak az egyik szülőm dolgozik, a havi jövedelem nem valami hatalmas, van két tesóm (egy középiskolás és egy jövedelem nélküli nem iskolás, 220 km-re lakom az egyetemtől, államira vettek fel, nappalira, tanulmányi átlagom jó volt... Most ez jutott eszembe. Ha jól számoltam, erre 48 jön ki.
2014. aug. 1. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!