Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tömő vagy Rezső? Mindkettőről...

Tömő vagy Rezső? Mindkettőről hallottam jót és rosszat. Mennyire rossz a környék a Tömőnél?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik se jo, de inkabb Rezso. Tomonel olyan jo a kornyek, hogy volt, mikor egy kulturalt 8.keruleti embertarsunk fegyverrel belott a tomobe...
2014. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A környék nem túl jó, a koli (a Tömőről beszélek) viszont nekem jobban tetszik.

Lány vagy?

2014. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és engem is nagyon érdekel ez a kérdés. Most leszek elsőéves, így még elképzelésem sincs, melyiket válasszam.
2014. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyikbe sem mennék, de mindkettőben voltam már.

A Tömő nekem hangulatosabb, otthonosabbak a szobák összességében barátságosabb és kényelmesebb. Én mindenképpen odamennék, ha választanom kéne.

A környék nem a legjobb, de ha nem vagytok nagyon félénkek és finnyásak, akkor nem lesz gond :)

Nem vagyok egy csúnya lány, viszont annál magabiztosabb. Nem egyszer jártam már rosszabb környéken is egyedül éjszaka/hajnalban, de egy-két beszólástól eltekintve még soha nem kötöttek belém. Mondjuk ha ilyen van, akkor nyilván nem kell kihívnod magad ellen a sorsod azzal, hogy teszem azt miniszoknyában libbensz végig hajnal 3-kor a Tömő utcán.

A Rezsőt utálom :) Rideg, lelakott, erősen felújításra szorul, zsúfolt. De van, akinek meg kifejezetten tetszik, és nem cserélne senkivel, szóval meg kell nézni mindkettőt. A Rezső környéke szebb, és talán infrastrukturálisan is optimálisabb a Nagyvárad tér környéke, mint a Klinikák (habár elég közel vannak egymáshoz, szóval...). +1 érv a Rezső mellett, hogy közelebb van az Orczy Park :)

2014. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És a Selye ezekhez képes milyen?
2014. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó, de bekerülni nehéz, kisebb a létszám.
2014. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hegesztőbakancs válasza:
100%
Egyértelműen tömő:-) a környék ugyan nem a legjobb, engem viszont sosem bántottak, sőt, ha utcaforntra néz a szobád a szembe ház még külön szórakoztat is. Este a rezsőnél is ott vannak a csövesek, szóval nagy különbség nincs. Egyik koli se egy hilton, de a rezső szerintem messze alulmúlja a tömőt. Nem cserélnék :-)
2014. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!