Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Péterfy kórházban kellene...

Péterfy kórházban kellene elvileg szülnöm, szeretném ha írnátok pár szót róla, veszélyes-e a környék, milyen maga kórház, mert eddig csak rossz tapasztalataim vannak!?

Figyelt kérdés
30 hetes terhes vagyok, nemrég költöztem a 8.kerületbe, 250 kmről az ország másik feléből szinte. Védőnőhöz szigony utcába, nőgyógyászhoz, vizsgálatokra az auróra utcai sztkba járok. Nem a legjobbak a tapasztalataim eddig. Párom dolgozik így nem tud elkísérni a vizsgálatokra, és eddig akárhányszor mentem vagy belém kötöttek emberek, vagy épp elkezdtek zaklatni, hogy kb. randizni menjek el velük valahova, veszélyeztett terhesként meg főleg nem hiányzik az ebből adódó stressz.
2014. júl. 29. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A környékről tudok nyilatkozni, attól függ, merről mész. Ha a Keleti felől, akkor ki tudod bekkelni.:) De én a 24-es nem szállnék fel, inkább taxiznék.:) Bár én egy beszari belvárosi vagyok (itt nőttem fel, itt élek).
2014. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat jajj.. :( a korhazban is kb ilyenek a korulmenyek...

a kornyek pedig egyenesen ... maga a borzalom. Este ne menj sehova,es minsig legyen bezarva az ajto.. pont a szigony utcaba jarsz vedonohoz? Klassz.. gondolom egy ket kerulettel arrebb nem tudtok menni ? :(

19hkm

2014. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát az a baj pont a nagyváradtér mellett dióban lakóm ami ugyancsak "ultragáz" utca és így szigonyhoz tartozom. Párom próbálja intézni a máv kórházat, mert arra jogosult lennék még de lehet mire odajutnék (szabadságolások miatt) már megis születne a pici. Legszívesebben elköltöznék innen más környékre de most egy újabb költözést nem bírnék ki veszélyeztett terhesen. Csak az az idegesítő, hogy a lakásból nem merek kilépni szinte az utcára, mert mindig betalál valaki :( Egy rokonom sincs itt, aki elkísérne csak a páromra számíthatok, de őt meg nem engedik el szabira nagyon :/
2014. júl. 30. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:
és ha taxiznál? azért nem olyan drága Bp-en!
2014. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!