Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óbudai Egyetem KGK az valóban...

Óbudai Egyetem KGK az valóban nagyon rossz környék?

Figyelt kérdés
Várnám azok véleményét aki járt már arra, esetleg jelenleg is oda jár.
2011. jan. 26. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis!
2011. jan. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ott lakom, kb. 4-5 percre az egyetemtől (nem oda járok), nem a legszebb és legjobb környék, a szembejövők többsége tényleg nem idén nyáron barnult le, de amúgy nem vészes. :D
2011. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, én is oda akarok menni kereskedelem marketingre, te milyen szakra jössz? remélem jó környék
2011. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én műszaki menedzserre megyek és hát már jártam arra és az igazság az hogy nem annyira:D de nem is kell félni ;) gólyatáborba mész?
2011. aug. 5. 23:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Pótjelentkezek oda :D csak nem tudom, h bemerjem e adni, h mennyire ismerik el az ott szerzett diplomát.
2011. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
közeli ismerősnek eléggé bejött az élet a műszaki menedzser dologgal én is ezért jöttem ide :D de hát van aki a legjobb diplomával sem tud elhelyezkedni más meg 8 általánossal él nagy lábon szóval....
2011. aug. 8. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!