Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » én stréber lennék? (a lentiek...

én stréber lennék? (a lentiek alapján)

Figyelt kérdés

nagyon jó a tanulmányi átlagom 4,8 felett van. a jegyeim is nagyon jók, pedig igazából kb 4 tantárgy van amiből komolyan tanulok, a többi nagyon könnyen megy. kb az összes tanár szeret és nekem elég sok mindent engednek, amit a többieknek nem. dök képviselő vagyok, kaptam év végén 6 tárgyból szaktanári dicséretet, egy ofőit a közösségi munkámért meg még egy ofőit a jeles tanulmányi eredményemért meg egy igazgatóit mert én nyertem meg az év sportolója díjat. a többiek azon is ki vannak bukva h én pl eszem órákon, de én valójában figyelek és amilyen órán eszem abból színötös vagyok. és az se tetszik nekik h néha ellógok órákat, mert ha versenyre visz a tesitanár akk szoktam kapni egy kis felkészülési időt v ha utána is fáradt vagyok akk másnap elég később suliba mennem h kialhassam magam.

azon is ki vannak bukva h megvan néhány tanárom száma, meg h szoktam velük beszélgetni mondjuk óra előtt v után. és mivel jóba vagyunk ezért nekem nagyobb hatásom van rájuk.



2014. júl. 30. 16:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. És nyalizol is csöppet.

Én örülök, ha nem kell beszélnem a tanáraimmal, nemhogy számot cseréljek velük.

2014. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

mit sportolsz és milyen szinten ?

amúgy én utálnálak..és olyan nincs,hogy valaki minden tárgyból jó ! szóval,amiből nem vagy annyira jó "csak" 4-es lennél,abból is megkapod a jobbat :)

2014. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
hogyhogy nyalizok? én ezt nem értem. az lehet h furcsa h megvan a számuk, de a tesitanáraimé a versenyek miatt van meg, az ofőmé azért mert én vagyok a dök képviselőnk
2014. júl. 30. 16:48
 4/22 anonim ***** válasza:
válaszolnál a második kérdésre? érdekelne
2014. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

de miért eszel órákon? nem bírsz ki 45 percet, vagy csak azért, mert te megteheted, míg mások nem?

ez egy kicsit g*ciség tőled, hogy pont abban az intervallumban eszel, amikor mindenki másnak tilos.

2014. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy általánosba, vagy gimibe jársz... Általánosba könnyebb egy gyereket bekategorizálni "strébernek", mert ott még sok az eltérő képességű gyerek, valaki gimibe készül, valaki pedig már szakmát tanulni, ahova (nem azt mondom h rosszabb) könnyebb bekerülni.

Gimiben már nagyjából már hozzád hasonló emberek vannak, és ezért a mi osztályunkban nincs is nagyon olyan, h stréber, mert mindenki próbál az 5-ösre törekedni, és a legjobbat kihozni magából. De ha a tanulmányi eredményed mellett még kiemelkedsz más dolgokkal, mint pl. ahogy írtad közösségi munka, sporteredmények stb., akkor inkább neveznélek buzgómócsingnak. :D De ezen ne sértődj meg, nem rossz dolog. Csak a magyar mentalitás miatt nem nézik ezt jó szemmel az osztálytársaid..

2014. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
második: atletizálok, be is jutottam az országos döntőbe, plusz kosárlabdázok egyesületbe meg a suli csapatában is, ezt kb megyei szinten és röplabdázok is a suli csapatában - ezt kb kerületi szinten
2014. júl. 30. 17:08
 8/22 A kérdező kommentje:
az ország 6. legjobb gimijébe járok. plusz azért is piszkálnak mert nekem eggyel több tantárgyam van mint nekik. ja és azért eszem órán mert éhes vagyok és szünetbe sose fejezem be. nyugi más is eszik.
2014. júl. 30. 17:13
 9/22 A kérdező kommentje:
ja és második!!!!! velem úgy nem kivételeznek h 4esre állok de a többiből meg ötösre és akk ink megkapom a jobb jegyet, ilyen sose volt.olyan volt h 4,47 voltam és felelhettem a jobb jegyért
2014. júl. 30. 17:16
 10/22 anonim ***** válasza:

a jó jegyek önmagukban nem jelentenek stréberséget, én is kb ilyen átlaggal rendelkeztem, csak voltak intőim, meg a magatartásom kettes/hármas volt :D


itt egy teszt a stréberséghez:

szoktál órán jelentkezni?

írsz szorgalmikat akkor is, ha ötösre állsz?

önként elvállalsz kiselőadásokat?

első sorban ülsz?

jobban kijössz a tanárokkal, mint a korodbeliekkel?

kijavítod az osztálytársaidat, ha rossz választ adnak?

szünetben beszélgetsz másokkal, vagy átnézed a következő órára a jegyzeted?

2014. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!