Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyenek az egyetemi gólyatábo...

Milyenek az egyetemi gólyatáborok? Érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Bocs, lehet rossz helyen kérdezem. Milyen élményeitek vannak? Nem iszom, és nem járok bulizni, sőt soha nem is voltam. Attól függetlenül nem vagyok rossz ember, sőt segítőkész vagyok, kedves, és nem zárkózom el. De nagyon félek, hogy kiközősítenek ez miatt, hogy nem bulizom. Kérlek segítsetek normális válaszokkal :)
2014. júl. 30. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el, megéri! :) Tény, hogy sok a buli és a piálás, de nem csak erről szól. Lesz sok ismerkedős, hülyéskedős játék. Sok embert megismerhetsz, akikkel később ugyanazokra az órákra fogsz járni, kevésbé fogod magad elveszettnek érezni az első napokban, mindig lesz pár ismerős arc. :)

A bulizásra és az ivászatra pedig nem fognak kötelezni és kiközösíteni sem, ha nem csinálsz ilyesmit. Én rám sem volt egyik sem jellemző, de gólyatáborban azért minimálisan én is ittam és buliztam, pont annyira, amennyire nekem belefért és nagyon nagyon jól éreztem magam, egy percig sem bántam meg, hogy elmentem! :)

2014. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En nagyon jol ereztem magam tavaly a golyataborban.Szerintem nagyon jol erezned magad te is.En sem pialtam sokat, max egyszer ketszer, de akkor is mertekkel.:) Raadasul nalunk a taborozok 90%-a jogtudomanyi szakra felvett diak volt.(mint en is:)) Ezert a jogosok nem tulsagosan azok a pialos fajtak.De voltak nagyon jo jatekok, es bulik is.Megeri elmenni!:)
2014. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A jogosok nem piálós fajták... ahaaaa :D
2014. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. júl. 30. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Jol van naa!!:D azert mi sem vagyunk szentek, de nalunk tenyleg nem pialtak (annyira) sokat a jogosok. :)
2014. júl. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!