Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek elfogadja a tanár...

Szerintetek elfogadja a tanár a régi nyelvtan 9-10 könyvet a mostani 10-es nyelvtan könyv helyett?

Figyelt kérdés

A régi nyelvtan könyv: [link]

Az új: [link]

Tavaly meg lett rendelve a 9-es, de kaptam a régi fajtát, tudom, hogy csomó feladat nincs benne, amit a mostaniban raktak. Szerintetek megvegyem-e az új fajtát?


2014. aug. 1. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég sok dolgot megváltoztattak (kijavítottak) benne. A tanárod valószínűleg az új könyv szerint fogja kérni az anyagot. Ha nem veszed meg, mindig meg kell nézni, hogyan is van az újban. Én is ebből tanítok (magyartanár vagyok), és megrendeltük az újat (bár attól sem vagyok elájulva :) ).

Szerintem még év elején is megrendelheted az újat, ha megkérdezted a tanárt.

2014. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!