Hol lehet fent online az Oxford Angol nyelvtan könyv megoldókulcsa?

Figyelt kérdés
Nekem pdf formátumba is jó lenne,ha valaki eltudja küldeni. Fontos lenne.
2014. máj. 6. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Mért nem oldod meg inkább magadtól? Rohadtul nem tanulsz, ha csak lemásolod. Az érettségin, nyelvvizsgán se tudod majd senkiről és semmiről lemásolni! Ha elmész egy idegen országba, vagy ide jön egy külföldi, hogy fogod útbaigazítani, vagy te hogy fogsz segítséget kérni? Ahelyett, hogy mástól várod a segítséget, inkább kapcsold ki a gépet, és csináld meg te! Vagy vállald órán, hogy nem csináltad!
2014. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves elso valaszolo: lehet csak ellenorizni szeretne magat..-.- amugy nekem a hatuljaba benne vannak a megoldasok..
2014. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Egyet értek az elsővel. Kedves második, arra pedig ott van az angol óra.
2014. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is van ilyen konyvem, es eloszor megdotta

Majd hatralapoztam..-.- aki azert csinalja hogy jobb legyen minek csalna?-angoloran a tanarom kb leszarta vna h ha odaadom neki javitasra. Es miert kell egybol tamadni??csak segitseget kert

2014. máj. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eloszor megoldottam*
2014. máj. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
és mi van ha nem is iskolába kell? hanem mondjuk egyedül tanul otthon? :D
2014. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy késői válasz, de az első és harmadik baromsága mellett nem tudtam elmenni. :D Nem tudom ismerik-e a könyvet, de ez többnyire ÖNÁLLÓ tanulásra van, tehát szükséges az önellenőrzés=megoldókulcs, és a könyvet egyáltalán nem használják iskolába, legalábbis én még sehol nem találkoztam vele. :D

Jár nekik a taps.

2016. júl. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
73%

[link]

Itt letöltheted a könyvet megoldással együtt.

A többi válaszoló pedig nem a kérdésre válaszolt.

2018. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!