Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolások, ti milyen táskáva...

Főiskolások, ti milyen táskával jártok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy válltáska, vagy háti táska, vagy elég mappa...!?

2014. aug. 2. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindhárom lehet. Ki, hogyan szereti.
2014. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most leszek első éves és nem tudom mit vegyek. Válltáskát hordtam, de most láttam a fekete mappa táskát... nem tudom, elég az oda..
2014. aug. 2. 18:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne úgy képzeld el, mint a középiskolába (hogy minden órára külön füzet/könyv/stb).
2014. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még mappát sem használtam anno egyetemen. Tollat zsebre, füzetet kézbe, és good to go.
2014. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Nagyon szépen köszönöm :)
2014. aug. 2. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:
[link] Nekem ilyen táskám van, ebbe egy kis vastag füzet + határidőnapló és csókolom. :D
2014. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kézitáska, válltáska. Mindenképp nagy, amibe belefér egy-egy könyv, füzet/papírok, mappa, tehát csak is olyan táska, ami strapabíró. De ha nehéz lenne a táska, akkor van, hogy a másik kezembe viszek egy külön mappát, így nem húz le annyira a súly. Hiába főiskola, nekem idén volt olyan napom, amikor majd megszakadtam, mert az egyik órára mindig vinni kellett egy dög nehéz könyvet plusz füzetet is, másik órára aznap ugyanúgy vinni kellett jegyzeteket, utána lévő órára megint egy könyv, füzet, számológép stb. De olyan napom is volt, ami ennek az ellentéte volt, amikor tényleg csak pár darab papírt vittem összesen. Szóval majd kitapasztalod, hogy mennyi cuccod lesz.

Bár általában nem is a sulis cucc a sok, hanem a többi kacat, legalábbis nálam. :D tehát: kaja, víz, telefon, pénz, iratok, kézkrém, esernyő, pár sminkcucc.. ezekre is gondolj :)


persze vannak olyan fiúk, akik a hónuk alá csapnak egy füzetet és ennyi, még tollat is inkább kérnek valakitől :D

2014. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagyobb méretű indiai, ilyen csepp alakú válltáskám van. Abba beleteszem a mappám papírokkal, egy határidőnaplóm van, tollak, kulcs, mobil, pénztárca, iratok, egy üveg víz, egy szendvics, egy kis esernyő + van benne egy összehajthatós szatyor, mert sokszor suliból hazafelé vásárolok be. :-)
2014. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!