Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappali tagozatos főiskolások,...

Mumin001 kérdése:

Nappali tagozatos főiskolások, egyetemisták, akik dolgoznak is, hogyan osztjátok be az időtöket?

Figyelt kérdés
Úgy értem,kell bizonyos óraszámot teljesíteni egy -akárcsak részmunkaidős -álláshoz és gondolom van órarend,előadás,szeminárium stb,amin ott kell lenni a suliban?Hogyan oldjátok meg?
2014. jún. 19. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nappalisként ne dolgozz főállást. Menj át levelezőre.
2014. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nappali mellett maximum diákmunkát vállalj, heti 1-2 napot, ha belefér egyáltalán, nem minden szakon megoldható ez.

Fontos, hogy ne az egyetemhez szükséges időt oszd be, hanem a munkához szükségeset... Mérlegelned kell, hogy melyik a fontosabb. Ha a pénz, akkor ne nappalira jelentkezz!

2014. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rugalmas a munkaidőm. Heti 20 órát kell dolgoznom. Ha órám van, elmegyek órára, majd visszamegyek dolgozni. Fél 8-tól ötig lehetek bent, megoldható. Persze vannak olyan órák, amikre felesleges bejárni, ebben a félévben 13-ból kettőre nem mentem be sosem, így sokkal könnyebb volt.

Nyilván az egyetem az első, ha megvan az órarendem, ahhoz igazítok mindent, egyedül a szakmai nyelvórámat szoktuk a félév elején pakolgatni, de csak 4-en vagyunk és ott a tanár tekintettel van arra, hogy dolgozom, így mindenkinek megfelelő időpontba rakjuk.

Nem büfészakon vagyok, igenis sokat kell tanulni, mostanra tiszta saláta vagyok, de megoldható.

2014. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,leginkább a harmadik válaszadónak.
2014. jún. 20. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!