Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Barátom szülinapjára (lány)...

Barátom szülinapjára (lány) verset akarok írni, mert akart tőlem egyet, de nem írtam neki. Nyár óta ismerem, de azóta a legjobb barátom lett lépésről lépésre. Ha elkezdik nekem a verset és megvan a téma, akkor tudok írni, de így nem. Tippek? 16/f

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 20:53
 1/2 anonim válasza:
A tippem, hogy erőltesd meg magad, mert ha vki elkezdi helyetted, azt nem te írtad, nem olyan nehéz. gondolj arra, hogy mit jelent neked, miért olyan fontos, rakj be előtte vmi olyan zenét, ami megnyugtat, ellazít, és dőlni fog belőled az írnivaló.:)
2010. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, én témát tudok adni, hátha úgy könnyebb (sajna veret írni nem tudok). Szerintem arról kéne írnod, hogy hogyan ismerkedtetek meg (hol, mikor, esetleg vmi vicces momentumot beleszőni), azt, hogy mit kedveltél meg benne, hogy milyen jó barát, s végül egy születésnapi jókívánság is beleférne.

Sok sikert hozzá!

2010. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!