Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan lányok akiknek a barátju...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányok akiknek a barátjuk legjobb barátja egy lány, hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Én nagyon nehezen, a kolleganője is a legjobb barátja is, sokszor találkoznak kettesben is, beszélgetni, meginni valamit, és nem tudom, hogy kezelni :( tudom a féltékenység nem megoldás..
2011. okt. 15. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Bocsi én nem vagyok a témában érintett, de azoknak a pátján állok, akik szerint nincs női-férfi barátság. Alapból az ösztönök nem engedik! Az már csak rajtunk múlik, hogy mennyire tudjuk visszafogni magunkat és civilizált ember módjára viselkedni, de sokszor az ösztönök kerekednek felül.
2011. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan nem volt a legjobb barátja, de sokszor beültek valahova még a kapcsolatunk előtt kettesben beszélgetni, ilyesmi. Végülis igen, barátféle volt. Aztán egyszer én is találkoztam vele... Hármasban beültünk valahova egy délutánon. Majd' felrobbantam, a csaj úgy nézett a páromra, mint akit fel akar falni, úgy tekergett a székben, mint valami utcasarki... Mosolyogva megjegyszett dolgokat a "régi szép idők"-ről... Aztán olyan SMS-eket küldött a páromnak, hogy mennyire hiányzik neki és csókolja. Ekkor burult ki nálam a bili és mivel a telefonszámát nem akarta nekem odaadni a párom, ráírtam iwiwen. Elmondta, hogy mennyire sajnálja szegény uramat, hogy pont velem kellett összejönnie, hogy már az első találkozásunkkor elborzadt tőlem, blablabla...


Szóval ezek után mondtam páromnak, hogy ha mégegyszer találkozik, vagy csak beszél azzal a lánnyal, én azonnal szakítok.


Jó nagy balhé volt ebből, amikor persze kiderült, hogy nem "csak" barátkoztak még a kapcsolatunk előtt...


Kiindulva az én esetemből, azt tanácsolnám, hogy ne téveszd őket szem elől, mert sosem lehet tudni, ki mit akar igazán a másiktól...

2011. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

hát megmondom őszintén: szarul! rohadtul fel tudja b.szni az agyam, és ami még idegesítőbb, hogy nem mutathatom ki előtte. de barátnőm is pont ugyanebben a szituban van, ő sem mutatja ki a barátja előtt.


a barátom egyik legjobb barátja egy csaj, ráadásul az exe... igaz, nagyon régen jártak, és sosem voltak szerelmesek egymásba, de engem akkor is idegesít a dolog. mit kell ajnározni egy csajt? állandóan lelkizni, együtt bulizni, kávézni, stb. és hozzátartozik az is, hogy a csajnak nem igazán vannak barátnői, közeli barátja egy van összesen, és pont véletlenül a barátom az. én amondó vagyok, hogy gyanús ha egy csajnak nincsenek barátnői. az ilyenek a tipikus álszent ribancok, akik élvezik, hogy fiúkkal vannak körülvéve mint a méhkirálynők, mellette meg minden csajt ellenfélnek tekintenek. nem hiszek a fiú-lány barátságban, mert olyan nincs, hogy sosem inog meg az egyik fél, még csak egy percre sem.


barátnőm pasija is megingott egyszer, de megbeszélték a csajjal, hogy csak a pia miatt volt... persze, persze.


nem tudom, mi értelme van a szakítás után legyünk barátok dolognak...megdöglött a kutya, de azért tartsuk meg? szóval engem nagyon idegesít a csaj, állandóan jön a behízelgő, aranyoskodó stílusával, állandóan játssza az elesett, megmentendő hercegkisasszonyt, közben meg alamuszi macska nagyot ugrik. utóbbi időben abbahagyta, remélem lelép a vérbe. jah, és mellette csodálkozik a csaj, hogy a pasija állandóan féltékeny a barátomra... én is mondtam a barátomnak, hogy gondoljon bele, ahányszor fölment a csaj pasija, ő mindig ott ült, vagy kávézott, vagy netezett, persze h zavarta a srácot. a csajnak meg kényelmes, mert egyszerre két pasit tart, egyiket persze csak barátként...ugyan már.

2011. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%

úgy látszik, itt én képviselem a teljes ellentábort.

a barátomnak két legjobb barátja van, az egyik fiú, a másik lány. a csajba évekig bele volt esve a barátom, de még jóval a megismerkedésünk előtt, a lány viszont mindig elutasította, tehát nem félek, hogy akármit is akarna tőle. ráadásul tartós kapcsolatban él ő is.

nekem semmi bajom a csajjal, legyenek jóban a barátommal, ha olyan jól esik nekik, bulikban néha találkozok vele, tényleg aranyos. arról meg végképp meg vagyok győződve, hogy a barátom soha semmilyen körülmények között nem csalna meg vele, engem szeret teljes szívéből.

különben is, nézzetek körül, a féltékenykedés csak tönkretesz.

2011. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!