Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az NKE-KTK-ra nem kell fizikai...

Az NKE-KTK-ra nem kell fizikai alkalmassági, igaz?

Figyelt kérdés
Csak a HHK és az RTK-ra kell, ha jól tudom.
2014. aug. 3. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:

KTK közigazgatás tudományi kar.

Civil kar, civil szféra. Nincs alkalmassági.

2014. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Utolsó. Ez civil szféra? Akkor ez nem kínál szerződést, mint az RTK és HHK? Egy közigazgatás-szervező diplomával hol lehet elhelyezkedni leginkább?
2014. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt pontosan meg nem mondom neked.

Tudtommal ez is biztosít állást a kormánynál, de gondolom nem olyan biztos mint a rendőrség vagy a honvédség.

2014. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Én kifejezetten a nemzetközi közigazgatásra jelentkeznék, arról valami vélemény esetleg van valakinek?
2014. aug. 6. 06:04
 5/6 Julia Caesear válasza:

Kedves kérdező. Én oda járok.:D kösd fel a gatyádat.

A közig.jog nem valami kedves tárgy. a statisztika meg kiszórja a fele évfolyamot.:D

Ha ezeken túl vagy..megvan a D a diplomádból.:D

Meg akkor ajánlom, ha jó tanuló vagy most is. EZ nem az elbulizgatok szak.:D

Elég magasak szoktak lenni a pontok.

2015. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm, aki elvégezte, egész mást mondott erről a szakról. Ő végigbulizta, alig járt előadásokra, a statisztika neki nevetséges volt, ezenkívül nem sok olyan volt, amihez leült volna sokáig. Mindenkinek máshogy nehéz, viszont egy jogász szakhoz nincs értelme viszonyítani. Aki szerint a közigazgatási nehéz, annak egy jogi szak durva lenne nagyon.
2015. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!