Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor kell beíratkozni az...

Mikor kell beíratkozni az egyetemre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megjött a levél az egyetemtől, hogy felvettek. Kaptam EHA kódot és jelszót, ezzel próbáltam beiratkozni de hiba üzenetet kaptam. Mi lehet a gond? Mikortól lehet beiratkozni?

2014. aug. 4. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Személyesen majd valahogy augusztus végén, esetleg szeptember elején.
2014. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg az egyetemed honlapján, nekem is ott írták, és szeptember első hete, szóval gondolom máshol is ekörül lehet.
2014. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekünk elvileg a Modulo rendszerében kellene beiratkozni, de innen jött a hiba üzenet. Orientációs napról küldtek értesítést, de ez nem igazán tudom mi lehet..
2014. aug. 4. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem max aktívvá teheted a féléved (legalábbis nekem sikerült),de a beiratkozás az személyes tudtommal. Főleg azért is,mert akkor íratják alá veled a hallgatói szerződést.
2014. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!