Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőoktatási besorolási...

Felsőoktatási besorolási döntés honnan tölthető le?

Figyelt kérdés

Készítene valaki nekem egy képernyőképet az e-felvételijéről, hogy a felsőoktatási besorolási döntés honnan tölthető le?

Papír alapon már megkaptam az egyetemtől az értesítést, de az e-felvételiben nem tudm, hogy hol kellene keresnem. A hivatalos iratok menüpontban csak a "Jelentkezői státuszlap" és a "Számla" érhető el nekem.



#döntés #besorolás #felsőoktatási besorolási döntés
2014. aug. 5. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha belépsz az e-felvételibe, akkor a hivatalos iratoknál megtalálod. Én is most léptem be oda és nekem a hivatalos iratok között a besorolási döntés és a számla van.
2014. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, 5-én este már nekem is ott volt,miután újra elérhető lett az e-felvételi rendszere!
2014. aug. 9. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!