Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem másik gólyatábor?

Egyetem másik gólyatábor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén megyek egyetemre és nagyon szeretnék gólyatáborba menni, de amikor a mi szakunknak van, akkor nem érek rá. Mivel nem szeretném kihagyni ezt az élményt felmerült bennem az, hogy egy másik szak gólyatáborába mennék el. Ennek van bármi akadálya?


2014. aug. 6. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább a szervezőktől érdeklődj, itt senki nem fog tudni biztosat mondani, de leginkább semmit.
2014. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is úgy gondoltam, hogy egy szervező pont idetéved, hanem valaki már csinált ilyet és nem lett belőle gond.
2014. aug. 6. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egyetemenként, karonként, esetleg szakonként változó dolog. Nem adtál meg semmit, hogy melyik intézmény melyik szakáról van szó, szóval így elég nehézkes bárkinek is használható választ adni.
2014. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elte info kar, hogy helyette melyikre azon még nem is gondolkoztam, csak ne ennek az idején (aug. 22-27).
2014. aug. 7. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!