Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mesélnétek a bkf gólyatáboráró...

Mesélnétek a bkf gólyatáboráról? Nagyon durva? Szeretek én bulizni, de olyan megalázó dolgokat hallottam gólyatáborokról hogy erősen gondolkozom, hogy inkább nem is megyek.

Figyelt kérdés

2014. aug. 4. 14:23
 1/3 Mapple válasza:

Én annyit mondok neked, hogy amíg jól érzed magad maradj ott, ha úgy látod durvulnának a dolgok (amit nem hiszek), akkor meg elmész addig valahova, sétálsz egyet, mit tudom én.


Ne hagyd ki a gólyatábort semmiképpen! Lesznek ismerőseid és nem leszel annyira egyedül év elején.


Peace

2014. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Itt már nem úgy van, mint középsuli gólyatáborába, itt mindenki felnőtt, nem kötelezhetnek semmire, ha valami nem tetszik, nem csinálod meg.
2014. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez nem akarás kérdése. nálunk se akarta igazán senki h beavatásképpen a gólyák meztelenül focizzanak a nagyokkal, de aki nem vetkőzött magától, annak segítettek. és egy balatoni táborból nem olyan egyszerű h hazamegyek addig és kész. az indok az volt h a lányoknak joguk van tudni, mégis milyen puhap*csökkel lesznek évekig az egyetemen.


milyen megalázó dolgokat hallottál te?

2014. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!