Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hosszútávú meómra, nagy...

Hosszútávú meómra, nagy mennyiségű anyag szakrajzok (360 oldal), Hogy tanuljam meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Főiskolát lassan befejezem államvizsga előtt vagyok. A tételeket szeptember végére dolgozom ki. Sajnos durván 360 oldal lesz! Ezt szeretném a hosszútávú memóriámba berakni ! Na most e-mellé vannak szakrajzok és képletek. Ezeket meg tudom oldani! De ekkora anyagmennyiségnél hogy lehet ismételni rendszeresen. Ráadásul a napi 3 tétel lenne az ideális. 60 tétel van, meg 122 kérdés. Napi 3 tétel az 20 oldal, naponta. De akkor még ismételni is kell. Hogy kellene??
2011. szept. 16. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Napi 20 oldal az semmi...szerintem tanulj meg napi 5-6 tételt, így előbb végzel és a végén a maradék időt fordítsd az ismétlésre..
2011. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és ne felejts el szórakozni se közben :)
2011. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

360 oldal az semmi, a bátyám jogász szakon végezett és ott egy sima vizsga anyaga több volt, az államvizsga pedig több ezer oldal volt csak polgári jogból, kemény jogi szövegek, jogszabályok. És volt még közjog, büntető, sok száz oldal, meg még egy negyedik államvizsgája.

Nem tudom milyen főiskolára jársz, de ez nem egy nagy anyagmennyiség.

2011. szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az lehet , hogy azért nem megy a tanulás mert az agyam ledobta a gépszíjt? Mert eddig minden vizsgám meg volt de most akár mit tanulok nem megy, és állandóan fáj a fejem :S Szó szerint agy zsibbadás...
2011. szept. 16. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit próbálj meg lazítani, tanulás közben pihenni, szórakozni, lényeg, hogy mással is foglalkozz és akkor felfrissülve folytathatod :)
2011. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!