Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kurzusfelvétel? Nem értem.

Kurzusfelvétel? Nem értem.

Figyelt kérdés
Nemsokára kezdődik a kurzusfelvétel és össze vagyok zavarodva. Azt tudom hogy az ETR-en hol kell felvenni, de nem értem a többit. Mármint kapunk egy ajánlatot és az alapján, vagy nekem kell össze válogatnom az órákat? Miért kaptunk órarendet. vagy az ott lévő tantárgyakból kell felvenni. nem értem én...

2014. aug. 16. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
ETR-ben menj bele képzés - szakok,képzések - ott az első dinamikus tanterv és aztán fent minta tanterv, na itt ki írja mit kell felvenned az első félévre. Általában úgy vannak a fő tantárgyak hogy van egy előadás ami fix azt nem lehet variálni és van hozzá egy gyak amit több időpontban meghirdetnek és esetleg más tanárok tartják na ezt viszont variálhatod úgy hogy ha akarsz felvenni szabadon választhatót hogy ne ütközzön, a szabadon választható tárgyakat majd tudod böngészni ha elindul a kurzusfelvétel. Egy félévre 30 kreditet ajánlott felvenni (30 kreditet kell teljesíteni EGY év alatt hogy ne rakjanak át költségtérítésesre tehát feleannyit mint ami ajánlott). Érdemes tesit első két félévben felvenni, ezeket is majd később fogod látni kurzusfelvétel menüpontban, meg a nyelvi órákat is.
2014. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. aug. 16. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!