Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mennyi pénzt vinnétek így...

Ti mennyi pénzt vinnétek így gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Nem állunk valami fantasztikusan anyagilag, a tábor meg már magában elég drága lesz. 4 napra(3 éjszaka) megyünk. Szerintetek mennyi pénzt kéne vigyek? Kaja ki van fizetve, csak a pia miatt kérdezem. Vagy az szokott lenni ingyen?

2014. aug. 18. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyit kaptok ingyen is, játékok közben biztos fognak itatni, de az esti bulik alkalmával, meg úgy egyébként venni kell. Kérdés az, hogy te mennyit akarsz inni. Én mivel nem vagyok nagy piás, ezért kb 4-5ezer forintot költöttem alkoholra, de simán elkölthetsz 20ezret is vagy amennyit csak akarsz. szóval te tudod, hogy mennyire akarsz berúgni, mennyire bírod a piát :)
2014. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Előzőt nagyjából csak ismételni tudom, van ingyen pia is, de buli közben magadnak kell állni, és rajtad múlik, hogy mennyit iszol.

Ha tudsz, akkor vigyél el egy 20-ast, hogy legyen, max alig költesz és hazaviszed a maradékot.

2014. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ott is lesz azért, de neked kell ismerned magadat (kicsi furán hangzik), hogy 1-1 buli alkalmával mennyit költesz alkoholra.

Én is 2 éve 4 napra mentem, 16 ezret költöttem.

2014. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
20-30 ezret
2014. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Te jó ég, durvákat írtok. Én úgy 4000-5000re gondoltam. Amúgy sokat szoktam inni, de leginkább olcsó sört. Lehet az lesz, hogy előtte elmegyek Tescoba, és veszek pár 2literes Kozelt, aztán azzal elleszek.
2014. aug. 18. 21:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek azért tényleg elég durva összegek, tekintve, hogy a kérdező írta, hogy nem a legjobb az anyagi helyzetük. Gondolom nem a földig akarod inni magad, így én 5000 ft-nál többet nem szánnék erre. Egyébként jó ötlet, hogyha van lehetőség, akkor előtte megveszitek vhol olcsóbban és akkor főleg elég ennyi pénz. Jó szórakozást. :)
2014. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha engedik, hogy piát vigyél be a táborba. Mert nálunk például nagyjából megnézték a csomagokat és nem lehetett bevinni a táborba... :S egyébként meg elég drágák az alkoholok, szóval egyáltalán nem olyan durva 10-20 ezer 4 napra
2014. aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem engedték, hogy bevigyetek piát? Ez durva. Na mindegy, akkor max. nem fogok berúgni. De én nem fogok 500Ftokat elkölteni olcsó, vizezett sörre.
2014. aug. 18. 23:28
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én voltam, oda simán be lehetett vinni, csak hát ugye azt cipelni is kell a többi dologgal együtt... Szóval azért érdeklődj utána, hogy ott helyben hol lehet szerezni és neked mennyit kell cipekedned a szállásig és ennek függvényében dönts, hogyha lehet bevinni, akkor mennyit viszel.
2014. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!